سفارش تبلیغ
صبا

ئاگرین

فوتبال کردستان طی سالیان اخیر با توجه به نبود یک برنامه منسجم و بلند مدت نتوانسته است به خوبی از پتانسیل های خود بهره برده و به عنوان یک عامل تاثیرگذار در ورزش استان مطرح شود . تحولات روزافزون جهانی در عرصه فوتبال نیازمند افزایش نقاط قوت در جهت استفاده از فرصت های موجود است و بدیهی است که کادر تشکیلاتی و سازماندهی هیئت به موازات این تحولات ارتقاء نیافته است . امورات اجرایی و روزانه هیئت و همچنین وجود حاشیه های فراوان مانع از شکل گیری یک نکاه استراتژیک به آینده فوتبال در کردستان شده است . ایجاد یک ساختار انعطاف پذیر در جهت مقابله با آینده غیر قابل پیش بینی ضامن عملکرد مطلوب و خدمت رسانی بهتر است و بدون وجود یک چارچوب فکری در خصوص مشخص کردن راهی که باید در پیش گرفت ، فوتبال کردستان را به حالتی فرو برده است که هم اکنون با آن روبرو هستیم . کنار آمدن با این واقعیت بسیار تلخ است اماچاره ای جز پذیرش و تلاش برای یافتن راه حل آن نداریم . هر سال وعده خرید امتیاز لیگ دسته یک کشور به گوش می رسد غافل از آنکه ما در برگزاری لیگ استانی با نواقص فراوانی روبرو هستیم . حال با در نظر گرفتن شرایط کنونی زمان طراحی یک فرآیند تحول بنیادی در امورات و ساختار هیئت فوتبال فرا رسیده است . همانطور که نورمن میلر می گوید : اگر تغییر نکنیم باید بهای آن را به گزاف بپردازیم . با توجه به خلاء های موجود در ساختار هیئت پیشنهاد ایجاد کمیته فنی و توسعه را مطرح کردیم و پس از موافقت رئیس و دبیر محترم هیئت مسئولیت این کمیته به بنده حقیر واگذار شد . چون اعتقاد ما بر این است که نیروی انسانی با ارزش ترین عنصر در جهت تحقق اهداف هیئت فوتبال است در گام اول نسبت به تبیین و تشریح جایگاه و وظایف و اهداف واحدهای اجرایی اقدام نمودیم . تهیه برنامه بلند مدت هیئت ، تهیه شرح وظایف و اهداف کمیته ها ، ‌اصلاح آئین نامه های اجرایی کمیته ها ، شناسایی نقاط ضعف ساختاری و اجرایی و ارائه راه حل از مهم ترین اقدامات پیش روی کمیته تازه تاسیس فنی و توسعه است . امید است با یاری اهالی فوتبال استان گامی هر چند کوچک در راه توسعه و پیشرفت فوتبال استان برداریم . در فرصت های بعدی برنامه ها و محورهای اصلی و مشکلات پیش روی توسعه فوتبال استان کردستان را مفصل تر بررسی خواهیم نمود .
نوشته شده در تاریخ سه شنبه 90/12/9 توسط اشکان حسن خانپور

قضاوت داور کردستانی برای تیم پرسپولیسآرمان اسعدی کمک داور شایسته سنندجی با اثبات شایستگی های خود در فصل جاری رقابت های لیگ برتر امروز کمک داور بازی تیم های پرسپولیس تهران و فجر سپاسی شیراز از هفته 25 این رقابت ها است . این بازی ساعت 17 در ورزشگاه آزادی تهران برگزار می شود . برای او در ادامه این راه پر فراز و نشیب آرزوی سربلندی داریم . به راستی مسئولان ورزشی استان باید هوشیار باشند که اکنون وقت حمایت همه جانبه از اوست . 
نوشته شده در تاریخ سه شنبه 90/11/18 توسط اشکان حسن خانپور

 

 

 

 

 

 

خانم سرور ساعدی داور با لیاقت کردستانی به جرگه داوران بین المللی سال 2012 پیوست . ایشان با قضاوت های خوب خود در رقابت های لیگ برتر توانست شایستگی خود را به اثبات رسانده و این افتخار را نصیب خود و استان همیشه پیروز کردستان نماید . برای ایشان در ادامه این راه پر فراز و نشیب آرزوی سربلندی و موفقیت داریم .
نوشته شده در تاریخ چهارشنبه 90/7/6 توسط اشکان حسن خانپور

ایرج ساعدی ، شاهو اصلانی و کاوه بهمنی سه تن از داوران کردستان در کلاس توجیهی داوران لیگ دسته یک که به میزبانی رشت برگزار شد با موفقیت دوره تئوری و تست آمادگی جسمانی را پشت سر گذاشتند . امیدواریم با عملکرد موفق آنان نام کردستان در عرصه داوری کشور مطرح گردد . لازم به ذکر است آقای ساعدی با موفقیت در تست آمادگی جسمانی مجوز لازم را جهت قضاوت در لیگ برتر فوتبال کشور کسب نمودند .
نوشته شده در تاریخ چهارشنبه 90/6/2 توسط اشکان حسن خانپور

طی حکمی از سوی رئیس هیئت فوتبال استان کردستان آقای علی قریشی داور ملی فوتبال به سمت سرپرست کمیته داوران منصوب شد . برای ایشان در سمت جدید آرزوی موفقیت داریم و امیدواریم روند رو به رشد داوری استان با همکاری و همدلی تمامی دست اندرکاران ادامه یابد .
نوشته شده در تاریخ پنج شنبه 90/5/27 توسط اشکان حسن خانپور

ایرج ساعدی رئیس کمیته داوران هفته گذشته به همکاری خود با هیئت فوتبال استان کردستان پایان داد . هنوز معلوم نیست که استعفایی در کار بوده است یا برکناری به هر حال چیزی که واضح و روشن است در این مقطع زمانی که نشست روسای کمیته داوران کشور در روز یک شنبه 23 مرداد برگزار شد و هیچ نماینده ای از طرف هیئت فوتبال استان به این نشست اعزام نشد و مهم تر اینکه موضوع نشست اختصاص دادن سهمیه های کشوری داوران به استان ها بود که با غیبت رئیس کمیته داوران و عدم افزایش سهمیه باید باز هم شاهد رکود و عقب گرد داوری کردستان باشیم . محمد طهماسبی  و علی قریشی از گزینه های تصدی پست رئیس کمیته داوران هستند که باید دید کدام یک در این مقطع زمانی حساس این مسئولیت را بر عهده خواهند گرفت .  
نوشته شده در تاریخ چهارشنبه 90/5/26 توسط اشکان حسن خانپور

 

  باز هم افتخاری دیگر برای داوری استان کردستان

ایرج ساعدی داور و آرمان اسعدی کمک داور ملی به کلاس توجیهی لیگ برتر فوتبال دعوت شدند . برای آنان آرزوی موفقیت و سربلندی داریم . مثل همیشه از قبولی آنان در تست های کتبی و بدنی اطمینان داریم و امیدواریم امسال در لیگ برتر شایستگی های خود را به اثبات برسانند .

 
نوشته شده در تاریخ پنج شنبه 90/4/16 توسط اشکان حسن خانپور
<      1   2   3   4   5   >>   >
درباره وبلاگ

اشکان حسن خانپور

ashkan_2425@yahoo.com
bahar 20

مترجم سایت

مترجم سایت