سفارش تبلیغ

ثبت شرکت
صبا

ئاگرین

این کلاس قرار است روز جمعه مورخ 20/3/90 در شهرستان سنندج برگزار گردد . قبلاً وعده داده شده بود که یکی از مدرسان برجسته کشور در این کلاس حضور می یابد اما به نظر می رسد امسال نیز کلاس بدون حضور مدرس کشوری برگزار خواهد شد . در پست های بعدی عکس ها و گزارشی از روند برگزاری و کیفیت آن به اطلاع شما سروران گرامی خواهد رسید . در ضمن به علت رکود وبلاگ از شما عذرخواهی می کنم . از این پس با مطالب جدید به شما خواهم پیوست .
نوشته شده در تاریخ یکشنبه 90/3/8 توسط اشکان حسن خانپور

با کمال اندوه و تاسف به اطلاع تمامی ورزش دوستان و فوتبالی های استان می رساند همکار و برادر بزرگمان آقای نظام مولودی داور ملی کشور  همسر گرامیش  را  در حادثه  دلخراش تصادف از دست داد . داوران کردستان از همان لحظه های اول حادثه بنابر وظیفه خویش در کنار نظام عزیز حضور یافتند هر چند که با هیچ حضوری این ضایعه بزرگ را  نمی توان  از یاد برد  . از خداوند بزرگ برای آن مرحومه طلب مغفرت و برای بازماندگان صبر جمیل مسئلت می نماییم .
نوشته شده در تاریخ شنبه 89/7/10 توسط اشکان حسن خانپور

قرار بود شهرستان سنندج میزبان مسابقات مرحله پایانی جوانان منطقه غرب کشور باشد وتیم ها و داوران روز چهارشنبه 89/5/13 وارد شهرستان سنندج شدند . بازی های روز اول پنج شنبه صبح آغاز شد اما به علت نبود محل اسکان داوران و شرایط بسیار بد میزبانی بازی ها تعطیل و مسابقات لغو گردید . این بار تیم ها و داوران با خاطره بدی کردستان و سنندج را ترک کردند وبه راستی مقصر کیست ؟؟؟؟  بارها در این وبلاگ با درج عکس هایی از رختکن داوران در سنندج و استادیوم 15000 نفری که 4 بار افتتاح شده است خواستار رسیدگی به اوضاع نامناسب آن شدیم اما انگار که گوش ها حرفهای مهم تر ازاین برای شنیدن و چشمها چیزهای مهم تر از این برای دیدن می خواهند.
در همان روز اول بازی ها هم به علت نبود نیروی انتظامی درگیری هایی نیز به وقوع پیوست که خدا را شکر به خیر گذشت . در استانی که داعیه میزبانی و تیم داری  در لیگ برتر و دسته اول کشور را دارد  شایسته نیست که شاهد چنین اتفاقاتی باشیم . همچنان خود را به خواب زده ایم و بیدار کردنمان کاری است بس مشکل .
نوشته شده در تاریخ دوشنبه 89/5/18 توسط اشکان حسن خانپور

ایرج ساعدی و آرمان اسعدی با موفقیت در آزمون آمادگی جسمانی داوران لیگ برتر در هفته اول این رقابتها به همراه محسن ترکی و رضا سخندان دیدار تیم های پاس همدان و مس کرمان را قضاوت نمودند . برای آنان در فصل پیش رو آرزوی موفقیت و سربلندی داریم .
نوشته شده در تاریخ چهارشنبه 89/5/6 توسط اشکان حسن خانپور

یکی بود یکی نبود مردی بود که زندگی اش را با عشق و محبت پشت سر گذاشته بود.هنگامی که آن مرد از دنیا رفت همه می گفتند به بهشت رفته است. آدم مهربانی مثل او حتما به بهشت می رفت.در آن زمان بهشت هنوز به مرحله ی کیفیت فرا گیر نرسیده بود. بنابر این استقبال از او با تشریفات مناسب انجام نشد. دختری که باید او را راه می داد نگاه سریعی به لیست انداخت و وقتی نام او را نیافت او را به دوزخ فرستاد.در دوزخ هیچ کس از شخصی دعوت نامه یا کارت شناسایی نمی خواهد هر کس به آنجا برسد می تواند وارد شود. مرد وارد دوزخ شد و آنجا ماند.چند روز بعد ابلیس با خشم به دروازه بهشت رفت و یقه ی پطرس قدیس را گرفت:این کار شما تروریسم خالص است!پطرس که نمی دانست ماجرا از چه قرار است پرسید چه شده؟ ابلیس که از خشم قرمز شده بود گفت: آن مرد را به دوزخ فرستاده اید و آمده و کار و زندگی ما را به هم زده.از وقتی که رسیده نشسته و به حرفهای دیگران گوش می دهد، در چشم هایشان نگاه می کند، به درد و دلشان می رسد. حالا همه دارند در دوزخ با هم گفت و گو می کنند، با یکدیگر صمیمی شده اند، همدیگر را در آغوش می کشند و می بوسند. دوزخ که جای این کارها نیست! لطفا این مرد را پس بگیرید!

 
نوشته شده در تاریخ چهارشنبه 88/11/14 توسط اشکان حسن خانپور

 

با دستور رئیس هیئت فوتبال آقای ایرج ساعدی به عنوان دبیر کمیته داوران منصوب شدند .برای ایشان و آقای عبداللهی رئیس کمیته آرزوی موفقیت داریم و امیدواریم شایسته ترین داوران استان برای لیست کشوری انتخاب و به صورت علنی ( نه مخفی ) معرفی شوند.  
نوشته شده در تاریخ چهارشنبه 88/10/23 توسط اشکان حسن خانپور

لیگ برتر فوتبال ایران این فصل شاهد حضور پر رنگ یکی از داوران خطه کردستان و سنندج است . آرمان اسعدی داور ملی استان کردستان با حضور شایسته خود بار دیگر نام کردستان را در عرصه داوری کشور زنده کرد . جدای از بار فنی بالای او در زمینه داوری و علی الخصوص کمک داوری همگان از اخلاق نیک و معرفت او به نیکی یاد می کنند . در ادامه راه پر و فراز و نشیب برای او آرزوی سربلندی و موفقیت داریم . به راستی که صفت نجیب برازنده اوست.
نوشته شده در تاریخ شنبه 88/9/28 توسط اشکان حسن خانپور
<   <<   6   7      >
درباره وبلاگ

اشکان حسن خانپور

ashkan_2425@yahoo.com
bahar 20

مترجم سایت

مترجم سایت